Civilization IV: Complete (SN) - PC Hry

5026555053020

Použité

Není skladem


238 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole Pc


Civilization IV: Complete (SN) - PC Hry Bazar

Komentáře

Popis

Sid Meier Civilization IV je konečná strategická hra, která nabízí hráčům šanci vést svůj vyvolený národ z úsvitu člověka v kosmickém věku a stát se největším vládcem, jaký svět kdy poznal. Civilization IV: Kompletní přebírá tento oceněný zážitek na novou úroveň kombinací Civilization IV , bojového soustředěného balíčku Warlords a epického rozšiřujícího balíčku Beyond the Sword - vše v jedné krabici.

Sid Meierova civilizace IV

Hrajte jako jeden z největších vůdců historie, jak bojujete, vyjednávejte, strategicky a prozkoumajte cestu ke světovému dobytí. Celá lidská historie je na dosah ruky v jedné z nejvíce kriticky uznávaných her.

Civilizace IV: Válečníci

Hráči mají ještě víc možností vyhrát vojenskou silou - včetně zničující jednotky Warlord - a mají šest nových civilizací, deset nových vůdců a osm dalších scénářů, z nichž si může vybrat.

Civilizace IV: Za mečem

Civilizace IV: Za mečem bude obsahovat 12 neuvěřitelně jedinečných a náročných scénářů vytvořených vývojovým týmem společnosti Firaxis, stejně jako některými váženými členy společenství Civ. Navíc deset nových civilizací, šestnáct nových vůdců, pět nových divů, řada nových jednotek a několik nových inovací v oblasti hratelnosti nabídne hráčům ještě strategičtější možnosti rozšíření své civilizační moci, jak se snaží o světovou nadvládu.

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta