Monster Hunter Tri + Classic Ovladač Pro - Wii

Nintendo

045496368579

Použité

Není skladem


606 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii


Monster Hunter Tri + Classic Ovladač - Wii bazar

Komentáře

Popis

Monster Hunter Tri + Classic Controller

(Omlouváme se za strojový překlad)

Funkce

Co-op Lov: V honu, nejste nikdy sami. Lovit spolu s až 4 hráče on-line, s dostupností pro 2 hráčů na rozdělené obrazovce. V režimu pro jednoho hráče, máte dokonce možnost lovu s AI-kontrolované charaktery pojmenované ChaCha.

Monstra s unikátními schopnostmi a útoků: Monsters mají jedinečné a dynamické osobnosti, schopnosti a obranyschopnost, zvýšení komplexnosti, jak hráč postupuje. Oni maskovat sebe k záloze myslivce, ale utečou nebo pokud outmatched volání o pomoc. Musíte znát své příšery být konečný lovec.

Obrovský živoucí, dýchající svět s ekosystému: Monsters komunikovat mezi sebou v obývacím dýchání ekosystému, doplněný potravinového řetězce. Monsters mají výdrž, migrovat a dokonce zaútočit na jeden druhého, silné krmení na slabé.

Nové Podvodní Mapy: Poprvé v historii v každém Monster Hunter hry, budete mít možnost prozkoumat pozemní a námořní a lov příšery z hlubin.

Plně přizpůsobitelné Vybavení: Se sedmi zbraní kategorií - včetně zcela nové "přepínač Axe" - a nové brnění a zbraní vytvořené ze zbytků zabitých monster, tam jsou téměř neomezené možnosti pro zařízení přizpůsobení.

Volba ovládacích prvků: hrát buď s Wii Remote a Nunchuk, nebo Classic Controller


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta