Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Lego Indiana Jones - Wii

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:023272006587
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena276,00 Kč
   
Lego Indiana Jones - Wii
 
 

Lego Indiana Jones

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures bere zábavu a tvůrčí výstavbu LEGO a kombinuje ji s rozum, odvaha a non-stop akce z původních filmových dobrodružství, které okouzlených publikum všude (Dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a chrám zkázy a Indiana Jones a poslední křížová výprava). S jedinečným jazykem-in-tváře vzít na originálních dobrodružstvích, LEGO Indiana Jones následuje Dr. Jones eskapády džunglí Jižní Ameriky na vrcholcích hor Indie. Fanoušci se mohou stavět, bitva a rvačky si cestu přes své oblíbené filmové momenty, z Indy zapletení s hady k jeho brilantní balvan běhu.

Samozřejmě, že pop kultury nejvíce ikonický archeolog bude bičovat přes všechny klasické okamžiky s pomocí celé řady vedlejších postav, včetně Marion Ravenwoode a krátký kolo. Hráči si mohou také kombinovat částí těla více než 60 hratelných postav k vytvoření nové hrdiny stejně jako oni mohli nejprodávanějších LEGO Star Wars her.

Vlastnosti: Tongue-in-tváře humor prezentuje originálním dobrodružství takovým způsobem, pouze LEGO může vybičovat, s komickými interpretací klasických Indiana Jones scén a prvků. Použijte Indy podpis bič jako víceúčelový nástroj k útoku, odzbrojit, houpačka přes mezery, aktivovat páky a komunikovat se světem LEGO objektů a puzzlí. Poprvé, LEGO Indy znaky se zcela ponoří do jejich životního prostředí; plavat, lézt, shimmy přes skalní římsy a vyzvednout a přenášení předmětů. Používají různé zbraně z okolního prostředí, aby bojovat proti nepřátelům (např židle, zbraně, meče, láhve). Odemknout více než 60 hratelných postav, včetně padouchů a doprovodných postav (Marion Ravenwood, Short Kolo, Rene Belloq, Willie Scott, Marcus Brody, Jones seniorů a Mola RAM). Znak specifické schopnosti zahrnují výkop od Satipo, deštník snímek Marcuse Brodyho a přístup opice Marion Ravenwood. Vytvořte jedinečné hratelných postav, jako je Sallah Scotta či Mola kola smícháním a odpovídající části těla LEGO všech hratelných postav. Prozkoumat po celém světě a řešit hádanky, které povzbuzují kreativní myšlení díky využití týmové práce a jedinečných stavebních situacích je možné pouze v LEGO světě. Kooperativní hra nabádá rodiče, aby sdílet odkaz Indiana Jonese s jejich dětmi hravým a humorným způsobem.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí