Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Dead Rising: Chop Till You Drop - Wii

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:5055060951583
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena218,00 Kč
   
Dead Rising: Chop Till You Drop - Wii
 
 

Dead Rising: Chop Till You Drop

Capcom ví, kdy je to na dobrou věc, a pořádnou dávku ultraviolence vždy pohyboval v horní části "sekání" seznamu. Ho-ho! Svědčí o tom vzhled na začátku roku 2009 z Resident Evil, Street Fighter kol, a teď Dead Rising je zpět. Původní objevila na 360 v roce 2006 a dal nám docela strach. Viděli jsme hodně víc než to nám dal strach od té doby, ale to neznamená, že Chop Till You Drop je třeba zamítnout. Získáte možnost využívat Wii Nunchuck, proboha! Mimochodem, příběh ...

Hráči přebírají roli Franka Westa, nezávislý fotožurnalista neustále hledají pro kopeček století. Ve snaze o surefire olova, on dělá jeho cestu do malého amerického městečka jenom aby zjistil, že byl překročen o masožravé zombie. někam schovat hledat, Frank uteče do nedalekého nákupního centra (v kývnutí na George A. Romera klasické Dawn of the Dead), jen aby zjistil, že nic jiného než bezpečná. Ve skutečnosti to vypadá, že existuje více zombie uvnitř obchoďáku než venku.

Dead Rising je nastaven přes třídenní lhůtu a nabízí hráčům plnou vládu nákupního centra (nebo v nákupním centru). Je jen na vás, na pomoc Frank zjistit, kdo je za této smrtící epidemii. Existuje mnoho různých obchodů v nákupním středisku, které nabízejí hráčům nekonečnou zásobu zdrojů, včetně provizorních zbraní, vozidel a mnoho dalšího. Pokud si můžete vybrat objektově up, můžete použít, že má zbraň - existuje více než 250 položek, které vám pomohou vytvořit chaos, včetně kotoučových pil, golfové hole, elektrických kytar, sekačky na trávu a odřezaných zbraně! Je důležité si uvědomit, že zombie stala silnější v noci. Mohou se pohybovat jako šnek s kulhat po celý den, ale jak zapadne slunce stanou se rychlejší a mnohem nebezpečnější.

Šťastné "sekání" každého!

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí