Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Countdown - Wii

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:5390102506810
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena261,00 Kč
   
Countdown - Wii
 
 

Odpočítávání

Odpočítávání, že dlouhotrvající bašta odpolední televizi. První program vysílal na Channel 4 waaay, s série 59 vysílání a více než 4000 epizod taktovaný až od svého debutu!

Staňte se soutěžící v této vrcholně populární televizní herní show a čelí soupeře nebo se na přítele v bitvě důvtipu, konkurovat nejen na ně, ale i proti hodiny v výzvám lexikální obratnost a numerické agility!

Hra obsahuje pět úrovní obtížnosti od začátečníků až po Brainiac, takže nováčci v bití že slavný hodiny se nemusí obávat, že outfaced. S Odpočítávání pozorně sledovat televizní pořad je jednoduché hrát formátu, tato hra je určitě jste závislí, stejně jako miliony diváků byly od té doby televizní pořad se poprvé objevil před téměř 30 lety!

Existuje několik různých herních módů hrát přes. Pokud jste fanoušek přehlídky, které potřebují žádné vysvětlení, ale dejte nám vysvětlit jim, aby nově příchozí. Za prvé tam jsou písmena kolech. V těch, soutěžící je třeba, aby nejdelší slovo v jejich silách z devíti náhodně vybraných písmen. Pak jsou tu čísla kola, ve kterém hráči musí náhodný cílové číslo pomocí aritmetiky ze šesti náhodně vybraných čísel. A konečně, je tu přesmyčka kolo, ve kterém soutěžící se snaží být první řešit devět dopis anagram.

Hráči mohou jít proti virtuální soupeře, zvolte režim praxe nebo hrát proti kamarádovi.

Mnoho času a péče odešla do vývoje a 1000 je anglických slov jsou zahrnuty ve hře, aby se zasadila své dovednosti slovní zásobu až na hranici.

A pamatujte, že hodiny vždycky tiká!


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí