Carnival Wild West - 3DS

5026555045445

Použité

15 Položek skladem

14 dnů

282 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo 3DS
Krabicové vydání Ano


Carnival Wild West - 3DS Bazar

Komentáře

Popis

Jaký partner! Je čas, abyste zapnuli svůj swagger a udělal ... Carnival Games: Divoký západ 3D, nejnovější hra v rámci franšízy Carnival Games, která zahrnuje více než sedm milionů kusů prodávaných po celém světě. Konečný čas, karnevalové hry: Divoký západ 3D přináší dobrou zábavu v oko-poppin, kompatibilní s pohybem, díky plnému využití vestavěného pohybu a gyroskopických senzorů Nintendo 3DS.

Nosit nejsvětlejší ostrohy, hráči se dostanou do akce 23 zcela nových her a atrakcí se západní tématikou, když testují své reflexy v Shooting Gallery, podílejí se rasslin 've Strong Arm a zjistí, proč je dobré být Quick Draw v Divokém západě! A tohle není celý kit a caboodle - jsou zde spousty skokových 3D cen, speciálních questů a nejmodernější komunikace Streetpass. Díky kombinaci divokého západu, oblíbené franšízy a použití inovativní technologie hrát hry, Carnival Games ®: Divoký západ 3D je konečný v přenosné zábavy!

Funkce:

Je to vysoká polední showdown s divokými západními dovednostními hrami včetně Ricochet, Outlaw Rangler, Git the Gold, Střelnice a Posse vs. Bandits představující skutky! Získejte nové sidekicks, jako je chřestýš nebo armáda tím, že vyhrajete zápěstí zápasů nebo najít bandity Sbírat mince hrát, jak budete projít ostatními s Streetpass a vyměnit je za Bison Bucks na Bison Buck Exchange Collect lístky vyhrát 3D ceny, které skákat z obrazovky, včetně rattlecake chrastítka, náhrdelník zubů medvědů a sasperelli hrnek nebo podívejte se na západní wearable je pro každého cowgirl kovboja! Pomocí funkce vašeho fotoaparátu Nintendo 3DS můžete použít přiloženou 3D kartičku Karnevalové hry Wild West 3D (Augmented Reality (AR)), která vám přinese ceny před očima.

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta